Üldkontakt:   • Müügitingimused

Meie teeme


  • Mõõdame

  • Transpordime

  • Paigaldame

  • Viimistleme

  • Utiliseerime

  • Reguleerime

  • Hooldame

Mugavus: meil saab sõlmida lepingud akende, uste ja teiste toodete ning tööde ostmiseks ettevõtte kontoritesse tulemata (säästab Teie aega). Küll aga oleme põhjalikud ning selgitame, mis on Teie soov ning kuidas seda kõige ratsionaalsemalt lahendada. Teie euro on sama kallis kui meie oma.

Mõõtmine: mõõtmisel on tähtis täpsus ning kogemus, samuti ka insener-tehniline esmane lahend. Eriti tuulekodade, talveaedade, rõdude jne. korral. Hiljem  projekteerime täpse lahendi juba reaalsetele avadele vastavalt.

Transport: kui olete meilt ostnud tooted (aknad, uksed, vaheseinad jne.) pakume neile ka transporti. Iga sõidu hinna lepime kokku eraldi …, et oleks mõlemale poolele normaalne.

Paigaldus: üldreegel: kes paigaldab, see ka mõõdab! Või siis vastupidi. Akende vahetus võib alguses tunduda lihtne, kiire ning väike töö. See pole päris nii. Tegemist on siiski ehitustööga, tolmab (peab katma mööblit ning tehnikat), on pisut ebamugav vähemalt sel päeval. Pärast on aga muidugi palju parem.

Viimistlus: viimistlemine on igas kohas pisut erinev ning kõige mõistlikum on kokku leppida iga kord eraldi. Kokku lepitakse, millistest materjalidest, kuidas ning kui palju on vaja või siis mõistlik töid teha.

Utiliseerimine: utiliseerime – viime vanad aknad-uksed jäätmejaama või ehitusjäätmete prügimäele, et oleks korrektne. Midagi maja ümber vedelema ei jäta.

Reguleerimine: kui aknad-uksed paigas, vaatame nad üle, vajadusel reguleerime, et kõik korralikult töötaksid.
Kogemuste põhjal võime öelda, et 100-st paigaldatud aknast-uksest on vaja hiljem uuesti reguleerida 4-5 tükki.

Hooldamine: PVC-tooted on muidugi sisuliselt hooldusvabad. Kui aknad on paigas  ja töötavad, siis ei maksa neid eriti torkida. Teistsugune on teema muidugi puittoodetega. Olenevalt asukohast fassaadis (põhi, lõuna, ida, lääs) on nende hooldus mingil ajahetkel siiski vajalik.

Ettevõtlustegevuse eest Eestis vastutab
Erki Saarman,
GLASAKEN – Special Work OÜ,
Reg. nr. 12597084
KMKR : EE102057362
Turu 30 Tartu Tartumaa 51014
Tel: 513 3242

Ettevõtte registreeringud Majandustegevuse Registris.
Ehitamine reg.nr. EEH008087
Projekteerimine reg.nr. EEP003129
Omanikujärelvalve reg.nr. EEO003344

AP
Äripäev
EEET2022_digi_2022-e
EEET2022_digi_2022-e
Gasell 2022
Gasell 2022